کن

هیچ محصولی یافت نشد.

اولین کارخانه تولید هود در کشور
در سال ۱۳۶۲ و با تلاش هایی شبانه روزی توانستیم اولین کارخانه تولید هود در کشور را تاسیس نماییم و به همین علت نیز، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هودکن شناخته شده و نام کن را با خود به یدک می کشد. این اولین بودن، اگرچه برای ما رضایت بخش بود، اما کافی نبود. پس هدف بعدی مان را روی گسترش کار، راه اندازی آزمایشگاه های مدرن تر، افزایش تنوع محصولی، استفاده از تکنولوژی های روز جهانی و همچنین بهرمندی از توان تخصصی مهندسین داخلی گذاشتیم.
گسترش محصولات آشپرخانه ای
ما در بخش اهداف کوتاه مدت خود می خواستیم به انتخاب اول یک ایرانی در تجهیز آشپزخانه خود تبدیل شویم و در بخش اهداف بلند مدت نیز نیم نگاهی به بازارهای بین المللی داشتیم. همین اهداف باعث شد تا در سال ۱۳۸۰ دامنه محصولات را گسترش داده و در کنار هود، به تولید اجاق گازهای توکار، فر و سینک ظرفشویی نیز روی بیاوریم و به نوعی سبدی کاملتر از تجهیزات آشپزخانه ای را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهیم. در همین راستا کارخانه ای دیگر مورد بهره برداری قرار گرفت تا ظرفیت لازم برای افزایش کیفیت و خدمات بهتر فراهم گردد.
با ما در تماس باشید
ضمن تشکر از حسن انتخاب شما ، شما میتوانید از این بخش ، با مدیر عامل کن ، ارتباط مستقیم بر قرار نموده و پیشنهادات و انتقادات و درخواست های خود را بصورت مستقیم برای ایشان ارسال نمایید.
پست الکترونیک
info@can.ir
support@can.ir
service@can.ir
تلفن های تماس
خدمات پس از فروش : ۷۱۵۹
امور مشتریان : ۷۱۵۹
واحدصادرات
موبایل و واستاپ:00989125582688
شماره تماس ثابت:02177330460
داخلی: 1903-1902-1901
پست الکترونیک واحد صادرات
soheil@can.ir
export@can.ir
export@can-homeapp.com
soheil@can-homeapp.com
ملاقات حضوری
درصورت نیاز به ملاقات حضوری میتوانید با استفاده از شماره تماس های زیر صفحه با ما ارتباط برقرار کرده و از طریق آدرس زیر به دفتر مرکزی لوازم خانگی کن مراجعه نمایید .
کارخانه شماره یک : تهران – خیابان دماوند، خیابان اتحاد، روبروی کوچه ۱۴
پلاک ۶۷
تلفن : ۷۷۳۳۰۴۶۰
کارخانه شماره دو : تهران، خیابان دماوند، سازمان آب، نبش خیابان خورشید، شماره ۱۴
تلفن : ۷۳۵۳
واحد فروش :400 – ۷۳۵۳
واحد تدارکات :151 – ۷۳۵۳

اطلاعات بیشتر ...